M. Jackson “Moonwalk”

 • Laste kohta tean ma seda, et kui nad ei saa vajalikul määral armastust oma vanematelt, leiavad nad kellegi teise ja kiinduvad temasse, olgu selleks siis vanavanem või keegi teine.
 • Meie ümber on inimesi, kes küll ei takista meid aktiivselt, aga see-eest toidavad vaikselt meie ebakindlust, nii et lõpuks takistame me endid ise.
 • Inimeste meelest peaks artisti looming lähtuma tema isiklikust kogemusest või peegeldama tema elustiili. Sageli ei saa miski tõest kaugemal olla. Vahel ma küll kasutan enda kogemusi, kuid sageli päästavad mu kujutlusvõime valla mujalt loetud või kuuldud lood.
 • Ma usun soovidesse ja inimese võimesse oma soovid täide viia. Ma tõesti usun seda. Iga kord päikeseloojangut nähes soovin ma salaja midagi täpselt enne, kui päike horisondi taha kaob. Tundub nagu võtaks päike mu soovi endaga kaasa.
 • Igal inimesel on mitu nägu ja mina pole erand.
 • Nad teadsid, mida tähendab, kui su elu kontrolliv inimene su hinge sandistab. Nad ei laseks sellel enam kunagi uuesti juhtuda.

7/10.

Advertisements

2 thoughts on “M. Jackson “Moonwalk”

 1. moonike

  mulle meeldib see teine tsitaat. mitte et see positiivne oleks, aga väga õige. ma tahtsin selle kohe oma depressiivsele inglise poisikesele ümber tõlkida, aga vist jätan teiseks korraks, sest see hetk, kui ma seda postitust lugesin, siis olid muud jutud meil 😛

  tegelt, kaks viimast on ka väga täppi.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s